Μεταφράσεις Και Νέα Των Τουρκικών Εφημερίδων Και Ιστοσελίδων Που Αφορούν Την Ελλάδα

Οξεία μυοκαρδίτιδα σε 27χρονο λίγο μετά το μπόλι της Pfizer…

1 Comment Share:

Συμπτώματα οξείας μυοκαρδίτιδας εμφάνισε ένας 27χρονος από τη Μυτιλήνη σχεδόν δύο 24ωρα μετά τον εμβολιασμό του κατά του κορονοϊού.

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο νεαρός εμβολιάστηκε με το σκεύασμα της Pfizer το περασμένο Σάββατο και μετά από δυσφορία που αισθάνθηκε, μεταφέρθηκε στην Καρδιολογική Κλινική του Βοστάνειου Νοσοκομείου.

Ο 27χρονος νοσηλεύεται σε σταθερή κατάσταση και εξετάζεται η σχέση των συμπτωμάτων οξείας μυοκαρδίτιδας με τον εμβολιασμό.

stonisi.gr

Σχ. : Για να μην ακούτε ψέματα να ξέρετε πως όποια κύτταρα της καρδιάς νεκρωθούν με την μυοκαρδίτιδα, αυτά έτσι και θα μείνουν. Δεν αντικαθίστανται, κάτι που σημαίνει πως το άτομο θα αντιμετωπίσει καρδιολογικά προβλήματα.

Previous Article

1724% αύξηση στις πωλήσεις τουρκικών φρούτων και λαχανικών στην Ελλάδα….

Next Article

Η σφαγή στη Βιάννου Κρήτης και τα ηρωικά αδέλφια Βερβελάκη

Ίσως Σας Ενδιαφέρουν

1 Comment

  1. Παίζει και κάνα άρθρο για θανάτους και τραυματισμούς που σχετίζονται με σέλφι ή κόντρες στο δρόμο; Είναι τόσο επικίνδυνες όσο ένα εμβόλιο κορωνοϊού μα δεν τυγχάνουν (γιατί άραγε;😉) κάλυψης.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *